Новини з 1996 року

ДЕПУТАТИ КРЮКІВСЬКОЇ РАЙРАДИ НЕ ВІДДАЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК БІЗНЕСМЕНУ ВІД БЮТ ЄВГЕНУ ХОЛОДУ. Наші «конкурси»

kurilov 19 серпня 2015 16:57 932 0

Депутати Крюківської районної ради не дали дозвіл на викуп колишнього дошкільного закладу, що на вулиці Шевченка і який знаходиться на території ринку «Плеяда».

Відповідне питання про викуп приміщення,  де підприємство «Торгова гільдія», власник якого – місцевий олігарх від «Батьківщини» Євген Холод, виступає єдиним учасником «аукціону» з купівлі, розглядали сьогодні на сесії райради.

Загалом питання пройшло б непоміченим, якби не одвічні «товариші» пана Холода – його колеги-підприємці від опозиції – Микола Порицький та Олександр Березянський.

Останнім своїми виступами вдалося переконати районних депутатів, аби ті не віддавали власність освіти, але перевели її до міста.

Також на сесію райради прийшла кандидат на посаду міського голови Кременчука Оксана Піддубна, яка теж прагнула розповісти цікаві речі про пана Холода.

Втім вистачило з цього приводу й попередніх виступів. Тож депутати у своїй більшості питання про викуп дошкільного закладу одним учасником не підтримали.

Про що варто додати – дитячий садок на ринку «Плеяда» є у Кременчуці першою жертвою наших чиновників, які його спочатку закрили, а потім почали розповідати, що в центральній частині Кременчука не вистачає працюючих дошкільних закладів.

О.Курилов

Теги: риноксесія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3402 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 108 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 300 0