Новини з 1996 року

Депутати Кременчуцької міськради звернуться за екоконтролем. Реакція на масові протести жителів

Олександр Курилов 22 липня 2016 11:57 594 0

Депутати Кременчуцької міської ради перепишуть своє звернення до уряду, яке планується прийняти з приводу погіршення екологічної ситуації у місті. Попередню редакцію цього звернення, запропоновану фахівцями відділу екологічної безпеки міськвиконкому, жорстко розкритиковано.

Це засідання комісії міськради з питань екології та земельних ресурсів сьогодні. Тема засідання – розгляд питань чергової сесії міськради, що відбудеться наступного тижня.

За тим, що пропонується депутатами міськради у новій редакції звернення, мова йде про звернення до правоохоронних органів, аби відповідні служби розібралися з тим, хто отруює повітря у Кременчуці.

Також у новому зверненні пропонується, аби надалі у Кременчуці чергували працівники обласної екологічної інспекції (щоденно).

У новому зверненні депутати міськради попросять уряд, аби місцевій раді було надано повноваження на здійснення оперативного контролю за екологічним станом. Існуюча ситуація сьогодні – у Кременчуці є екологічна лабораторія, але її представники не можуть фіксувати порушення через  відсутність  повноважень.

Також учасники комісії міськради міркували про те, як реагувати на перешкоджання акції учасників групи «За чистий Кременчук», що була проведена цього тижня. Тож звернення з цього приводу до міських правоохоронців підготують окремо.

Щодо сьогоднішніх забруднювачів екології у Кременчуці, на що скаржаться мешканці, то, на думку депутатів міськради – представників комісії з питань екології та земельних ресурсів, таким є ПАТ «КЗТВ».

Теги: Екологія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 221 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 342 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 385 0