Новини з 1996 року

Депутати Кременчуцької міськради заборонили збір благодійних внесків в освіті. З великими суперечками

Олександр Курилов 23 грудня 2016 12:09 998 0

Депутати Кременчуцької міської ради за ініціативою місцевих представників фракції Радикальної партії Ляшка заборонили збір благодійних внесків у школах та закладах освіти нашого міста.

Читайте також: Поки виконком Кременчука розвиває корупцію в медицині, в міській освіті громадяни корупцію зупиняють

Саме питання, а мова про повну заборону збирання коштів,  депутати міськради обговорили радикально.

Точок зору з цього приводу дві. За першою – слід ввести в пункт про заборону стягнення благодійних внесків слово «примусово».

Тобто збирати внески можна, але це не повинно відбуватися примусово – така  точка зору помічника нардепа Шаповалова – депутата міськради Миколи Бокована.

Протилежна точка зору – збір коштів у міській освіті, з огляду на те, що депутати виділили освіті 15 мільйонів гривень, слід заборонити взагалі.

Читайте також: Депутат Таценюк публічно звинуватив свою колегу Гордєєву у крадіжці документів

Тож за формулювання «Заборонити збір коштів з батьків у закладах освіти, підпорядкованих Департаменту освіти  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області у будь-яких  способах та засобах», депутати міськради в більшості проголосували.

Єдина поправка від міського голови Віталія Малецького – юристи міськвиконкому проти повної заборони стягнення з дітей коштів, тож до цього питання депутати міськради  ще повернуться.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись