Новини з 1996 року

Депутати Кременчуцької міськради через суд заборонять купівлю чиновникам планшетів «Леново»

Олександр Курилов 04 травня 2016 14:35 926 0

Депутати Кременчуцької міської ради через суд скасують рішення останньої сесії про купівлю чиновникам Крюківської та Автозаводської адміністрацій спеціальних планшетів «Леново» та іншої техніки на суму 420 тисяч гривень.

Серед того, що заборонять, – купівлю чиновникам з двох десятків планшетів «Леново», на які ті мали фотографувати звалища у мікрорайонах чи неприбрані купи сміття.

Відповідну ініціативу з цього приводу оприлюднила депутат міськради Валентина Гордєєва.

«За її словами, це рішення буде скасовано через суд досить легко. Причина – при його прийнятті було допущено порушення в тих же термінах оприлюднення. А це те, за що міській владі увесь час закидають представники ЗМІ.

«Такі гроші з міського бюджету, а йдеться про суму, майже, у  півмільйона гривень, краще витрачати не на планшети, а на утеплення будинків. Тим більше, що з новою ціною на тепло це буде дуже актуально», - додала депутат міськради.

Як відомо, депутати Кременчуцької міської ради на своїй останній сесії прийняли рішення про виділення коштів на купівлю техніки для районних адміністрацій, яке будо прийнято без попереднього оприлюднення й без обговорення.

Щодо представників ЗМІ, які увесь час вимагаютьте дотримання законодавства  від міського голови Кременчука та оприлюдення рішень у зазначений законом, 20-и денний термін, то сьогодні редакції міських газет об"єдналися  в цьому питанні.

Зокрема, від міського голови Малецького вимагають не порушувати закон, коли йдеться про оприлюднення та прийняття рішень. Гірше, що на цю вимогу чиновники не реагують.  

 

 

 

 

 

Теги: Бюджет КременчукаПолітика КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1231 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1875 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2366 0