Новини з 1996 року

Депутати Кременчуцької міської ради перепишуть міський бюджет. ШУКАТИМУТЬ ЩЕ 51 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Олександр Курилов 28 грудня 2015 12:56 899 0

Депутати Кременчуцької міської ради, які під час минулої сесії затвердили міський бюджет в обсязі 903,8 мільйона гривень (разом з трансфертами), перепишуть його по-новому, але вже з іншими цифрами.

Головна мета виправлення – у витратах міського бюджету потрібно знайти ще 51 мільйон гривень, аби виділити кошти для фінансування професійно-технічних училищ нашого міста.

Про те, що у січні місто житиме за 1:12 минулорічних витрат й одночасно будуть прийняті нові зміни до міського бюджету, «Програмі плюс» розповіла заступник міського голови з фінансів Тетяна Неїленко.

За її словами, йдеться про прийняття державного бюджету й розпис останнього. Зокрема, про передачу місту справи утримання професійно-технічних училищ. За словами заступника мера Тетяни Неїленко, таких ПТУ у місті шість і їм потрібно виділити 51 мільйон гривень.

"Не можна виключити й того, що окремі витрати міського бюджету, які затвердили депутати міськради, будуть переглянуті", - зазначає співрозмовниця.

Про що слід додати – у новому Державному бюджеті є багато змін у передачі соціальних завдань на місцевий рівень. Одночасно для їх утримання вводяться збільшені податки на той же акциз, кошти від якого залишаються у місті.

Останнє, про що варто зазначити, – дохідна частина міського бюджету буде збільшена. Але чи вистачить нових надходжень, аби залишились кошти для виконання  міських соціальних питань, поки що невідомо.   

Теги: Міський бюджет 2016 рік.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1000 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2000 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2616 0