Новини з 1996 року

Депутати хочуть встигнути пропіаритися на абонплаті за газ поперед Гройсмана та Порошенка

Марина Баніт 04 квітня 2017 12:19 619 0

Депутат Кальченко розповів на сесії міської ради про створене одне звернення замість чотирьох до керівництва країни найвищого рівня.

Хоча депутатів попереджали, що на такі звернення реагують, як на щось дивне в Києві, але у них інша думка, треба звертатися - зазначив пан депутат. І звернутися хочуть до Президента та Прем’єр-міністра, для чого підготували офіційний документ, за який і проголосували.

Мова у зверненні йшла про те, про що вже й Президент Порошенко, й Прем’єр-міністр, і всі, кому не лінь, встигли звернутися до НКРЕ з вимогою відмінити абонплату на постачання газу. Кожен народний депутат намагався присвоїти собі ореол святості за скасування абонплати. Тож депутат Кальченко звернувся із запитом про звернення й від Кременчука в тому числі.

Кременчужани повинні знати, що хоча й запізно, але кременчуцькі депутати дбають про свій народ. І то нічого, що вже надіслані офіційні звернення до НКРЕ про те саме від тих, до кого звертатимуться наші депутати. Існує велика ймовірність, що якраз прохання відмінити абонплату дістанеться до місця свого призначення на наступний день після скасування постанови. Скасування нової вигадки НКРЕ – питання часу, а не питання участі запізнілих кременчуцьких депутатів

Варто додати, чому ж вони не зробили це раніше за всіх? Або чому не звертаються до Президента про скасування підвищення вартості на ексвитрати, завищені норми споживання води, ціни на проїзд? 

 

 

Теги: Сесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 262 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 650 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 505 0