Новини з 1996 року

Депутатами та чиновниками Кременчука скоро лякатимуть дітей. Заслужили звання «антигероїв» України

Олександр Курилов 11 серпня 2018 12:25 1285 0

Надалі депутати Кременчуцької міської ради, які в запалі своїх агітаційних промов і звернень перевершили всі межі агітпропу, стануть більш популярними в Україні.

Тепер саме звання «кременчуцький депутат» стане таким же пам’ятним, як пробки на нашому мосту через Дніпро чи ями на дорогах.

Причина популярності – відмова наших обранців від застосування політичної агітації в навчальних закладах міста, що пропонувала депутат міськради Піддубна й що не було підтримано.

Про таке здобуття популярності в Україні нашими «слугами народу» пише відома громадська активістка Кременчука Алла Заможська.

«Хочу привітати депутатський корпус м. Кременчука з тим, що Вас прогнали по багатьох батьківських сайтах. Тепер ви - головні герої, яких слід пропісочити до 1-го вересня, бо ви закрили очі й не проголосували за вашу неявку на лінійки.

Вам тикають інших депутатів і кажуть, що так робити не можна.

Тому щиро Вас вітаю з вашою недалекоглядністю. Нагадую, Вас там слухати не цікаво, Вас там ніхто не чекає і взагалі, якщо Ваші діти виросли - привітайте сусідських з Днем знань, а потім ідіть на роботу.

А дітям дозвольте почати шлях довжиною в 12 років без вас.

Вони все одно не згадають ні вашого імені, ні вашого обличчя, не кажучи вже про те, що Вас ніхто не слухає. Не тримайте ілюзій. Дякую за увагу.

P.S. Тут мені пишуть, що виступають депутати для батьків. Шановні депутати, не переймайтеся - батьки Вас теж не слухають.

Хіба що ви будете говорити якусь забористу фігню, від якої очі на лоба лізуть. Але тоді ефект від виступу протилежний - батьки розуміють, що прийшов якийсь недалекий дядько або тітка. Тому не ходіть виступати, бо вас там НІХТО не чекає», - зазначає громадська активістка.

Слід підтримати, звісно, Аллу Заможську, і щоб бути чесними – сказати декілька слів на захист наших депутатів.

Мова про те, що ми всі їх критикуємо, але зміст їхньої роботи нам не надто зрозумілий.

А цей зміст такий: поділити бюджет, поділити землю, мовчати, коли мешканцям міста безсовісно підвищують тарифи й щонайменше раз на рік з непоганою знижкою зустрічати в обмеженому колі таких же депутатів Новий рік в одному з найдорожчих ресторанів Кременчука.

Це, вочевидь, і все.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1313 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1680 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2026 0