Новини з 1996 року

Депутатам Полтавської обласної ради від Кременчука присвоять звання «герой дитячого майданчику». Фото

Олександр Курилов 13 лютого 2018 18:02 447 0

Депутатам Полтавської обласної ради від Кременчука присвоять звання «герой дитячого майданчика» за їхні досягнення в будівництві місця розваг для дітей за бюджетні кошти.

І таких майданчиків у нашому місті, збудованих його керівництвом, але за податки кременчужан, дуже багато.

Як саме збудовано на 250 тисяч гривень,  коли все тоне у воді, – можна побачити на прикладі дитячої споруди біля ЗОШ №10.

Саме цей майданчик у воді якраз і свідчить про те, що депутати Полтавської обласної ради від нашого міста не сплять, але працюють і працюють…

І головне в їхній творчості  – відтепер дитина під час відпочинку зможе не тільки кататися на гойдалці, але й пірнати в калюжу, бо хтось із дорослих дядьків так побудував.

Далі ж можна говорити, що раніше  в цьому районі міста і такого не було, тому жителі мають з розумінням ставитися до справ наших депутатів обласної ради, яких у Кременчуці очолюють голова профкому "Укртатнафти" Василь Хоменко й заступник голови Полтавської облради Холод.

І люди, певно, мають розуміти, що для них і так згодиться.

Бо протилежний у цьому випадок – ось до будинку пана депутата Холода зробили дорогу в Крюкові й дорогу цю чомусь не топить ні снігом, ні водою.

Далі ж можна говорити про конкретні дії депутатів Полтавської облради від Кременчука, які були б спрямовані на розвиток економіки.

Однак економіка й решта, що наші депутати розвивають, має такий же вигляд, як і нещасний дитячий майданчик, який вдалося частково посадити у воду.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись