Новини з 1996 року

Депутата Автозаводської райради Савченка приклеїли до директора «Кременчукм’ясо» Дроздової

Олександр Курилов 30 вересня 2015 16:36 1212 0

До 25 жовтня депутат Автозаводської райради  Олег Савченко не відійде від керівника ПАТ «Кременчукм’ясо» Ірини Дроздової, але вимагатиме від неї повернути гроші всім вкладникам «Фінанси і Кредит».

Це сьогодні – сесія міської ради і  депутат райради Савченко з великим плакатом біля трибуни.

На плакаті – одна вимога: пані Дроздова має повернути гроші збанкрутілого банку, власником якого є нардеп Костянтин Жеваго.

Зрозуміло, що ніяких грошей керівник ПАТ «Кременчукм'ясо» не поверне, бо банк, який луснув, -  не її, а гроші повертатиме Фонд гарантування вкладів. Втім реклама є рекламою і її організаторам, а вони сидять одразу в двох штабах – у приймальні нардепа Шаповалова та ПК «АвтоКрАЗ», вдалося прив’язати кандидата в мери міста Ірину  Дроздову до коштів, що зникли з банківських рахунків людей.

Загалом в історії міста це не перший приклад такої агітації й сьогодні теж - війна за місце мера Кременчука нині ведеться між різними бізнес-групами, від чого самим мешканцям ні холодно, ні жарко.

У кінцевому випадку вже після 25 жовтня про гроші мешканців міста в збанкрутілому банку забудуть.

Той же депутат Савченко – головний персонаж кременчуцьких підметних видань з навою «Правдоруб», який не так давно брав активну участь на боці Росії проти України в Європейському суді, забуде про це першим.

Далі цю ж тему забудуть і всі інші, хто нині її експлуатує.

Про кого варто додати – так це про самих кременчужан, проблеми яких без-будь якого бажання їх вирішити,- використовують усі кандидати і в даному випадку – все те ж саме.

Редакція вважає, що подальша фантазія Головача у виконанні Савченка може призвести до наступного. Це лише фотожаба, але в житті всяке може статись.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1926 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2462 0