Новини з 1996 року

Депутат Ульянов проти головного лікаря Українця по наказу мера Малецького. Наші війни

Марина Баніт 31 січня 2017 10:58 1154 0

Запит до начальника Кременчуцького відділу поліції та місцевої прокуратури зачитав депутат Руслан Ульянов під час міської сесії. Він таким чином проінформував про дії головного лікаря Третьої лікарні Вадима Українця.

За тим, що він зачитував, за перевіркою та складеним актом, за твердженням депутата, головний лікар нарахував сам собі та колегам премії на підставі власного наказу на суму 24 612 гривень, без погодження відділу охорони здоров’я. В таких діях пан Ульянов вбачає корупційні дії. Він вважає, що за це передбачено позбавлення волі до 5 років з цього приводу.

Голова міста подякував депутату за таку правильну громадську позицію, але голосуванням рішення не прийнято.

Іще одним зверненням пан Ульянов поінформував про наступні дії Українця, а саме про те, що головний лікар надав медичну допомогу безкоштовно не мешканцю Кременчука, а тому, що проживає в Гориславцях.

Операція  на серці коштувала  40000 гривень та витрачених матеріалів на 34 000 гивень. Також іншого разу лікар надав допомогу хворому з Малої Кохнівки у лікуванні серця на 9000 гривень. Тобто таким чином, якщо ці люди не прописані у Кременчуці, то не мали б права на безкоштовну медицину.

Тобто наданням безкоштовних послуг заради порятунку двох людей на суму 49775 гривень лікар завдав збитків місцевому бюджету.

Депутат Ульянов вбачає у цих діях привласнення чужого майна за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України.

Депутат наполягав на взятті під контроль та  доведенні до кримінальної відповідальності головного лікаря, що надав безкоштовну медичну допомогу хворим.

Але такий запит не було підтримано депутатами. 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0