Новини з 1996 року

Депутат Терещенко розкрив корупційні схеми кременуцьких комунальників і вимагає розстріляти їх

Марина Баніт 23 липня 2017 09:00 1093 0

На останній сесії міської ради виступав депутат Денис Терещенко, який розповів про корупційні схеми комунальних підприємств та запропонував перевірити, за який «фіг» вони отримують мільйони гривень.

Тож він розповів таке. У 2008 році виконавчим комітетом було прийнято рішення про припинення існування ЖЕКів, які сиділи на дотаціях та створили комунальні компанії. За словами Терещенка,

«Вони працюють «фігуватенько» всі, але ж з того часу ми припинили дотувати ЖЕКи, які ми дотували завжди як комунальні підприємства».

Він наголосив, що вже порушував питання стосовно того, що деякі послуги, які надають комунальники, можна було замовляти у приватних організацій через конкурс, виключивши їх зі списку послуг комунальників.

 Терещенко навів доводи:

Наприклад, КАТП-1628 прибирає сміття. У випадку, якщо міська рада затвердила тариф оплати та замовила послугу в приватних підприємств, то в такому випадку не потрібно купувати транспорт, дотувати підприємство, а в зимовий період не треба вигадувати, чому вони не прибирають сніг.

Про "Теплоенерго" депутат розповів, що попередня влада від "Полтаваобленерго" отримувала 6000000 грн. "Полтаваобленерго" утримувало мережі. Тепер ці мережі назад забрали місту одноосібним рішенням міського голови і, за поясненням депутата, їх тепер не ремонтують.

 Далі торкнулися "Міськсвітла".

- Чому утримуємо комунальне підприємство, яке лампочки десь вкручує і десь там робить на пару мільйонів капітальний чи поточний ремонт освітлення? Чому це не визначити як послугу для сторонньої компанії і припинити дотувати? - запитав він у присутніх.

Далі мова йшла про "Благоустрій Кременчука".

 - Чому не платити за послуги приватних потужних підприємств з достатнім капіталом та з потужним механізмом, спроможним прибирати, підстригати, підрізати? Що ми робимо? Ми створюємо корупційну систему, при якій усі директори отримують заробітну плату і вони отримують ще свій дохід… І у мене пропозиція – перевірити кожне комунальне підприємство багатогранно… Про що я: як живе директор, за який «фіг» він збудував собі будинок, один чи два, за якій «фіг» він купив собі машину та де він відпочиває? Ми не маємо права розподіляти ці кошти, які ми не заробляємо. Ці кошти заробляє все наше місто. А ми розкидуємося – сьогодні 5, завтра – 2, потім – 3 мільйони. Може, зупинитися, перевірити, парочку розстріляти і прийняти рішення й на конкурсній основі віддати приватним підприємствам заробляти кошти, як це робить увесь світ? - підсумував свою пропозицію пан Терещенко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3002 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3475 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3921 0