Новини з 1996 року

Депутат Терещенко лобіює створення незрозумілого міні-ринку для Ревівки. Поки що не успішно

Олександр Курилов 18 квітня 2019 15:46 253 0

Депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко лобіює для свого мікрорайону будівництво міні-ринку, на якому самі мешканці мали б можливість продавати одне одному продукти харчування.

За його словами, мова в цьому випадку  йде про міські програми з відкриття таких міні-ринків, один з яких мав би постати на Першому Занасипу, інший – на Ревівці.

Втім проект так і не вдалося реалізувати, хоча він мав запрацювати з 1 квітня

«Перший павільйон мав постати минулого року. Документація оформлялася досить довго. На Ревівці  люди мали б можливість щось продати. Так саме на Першому Занасипу все завершено, але торгівля не ведеться», - пояснення депутата Терещенка – приватний підприємець, який втілює в життя цю програму, б’ється як об стіну горохом, бо міський виконавчий комітет гальмує.

"Я виступаю за те, щоб у мікрорайоні був міні-ринок", - за словами депутата, йдеться про порядок оформлення та переоформлення документів.

Слід додати, що сам проект, про який згадували на засіданні комісії з питань освіти, втілюється в Кременчуці без будь-яких розрахунків. І зрозуміти, для чого, наприклад, на Ревівці міні-ринок, якщо тут у кожного є власний город, і що жителі збираються продавати чи міняти одне одному на цьому ринку – на таке запитання відповіді немає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1925 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2461 0