Новини з 1996 року

Депутат Піддубна хоче врятувати мера Кременчука Малецького від кредитної залежності. Референдумом

Олександр Курилов 12 вересня 2018 14:47 836 0

Кременчук пропонують зробити більш демократичним містом, а його жителям - надати можливість вирішувати важливі питання міського життя: фінансові та земельні самим і не покладатися в цій справі на мера Віталія Малецького, його заступників та депутатів міськради.

Це депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна сьогодні оприлюднила проект рішення чергової сесії міськради, який має назву «Про запровадження місцевого референдуму як форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення».

У пояснювальній записці Піддубна наводить свої негативні висновки щодо рішень Кременчуцької міськради, депутати якої надали дозвіл  міському голові Віталію Малецькому на взяття багатомільйонних кредитів у доларах та євро.

Висновок депутата з цього приводу – наше місто могло обійтися половиною взятих кредитів, натомість їх взято настільки багато, що віддавати ці кошти доведеться сотнями мільйонів гривень щороку й аж до 2027-го.

Слід додати, що проект рішення про пряму участь громадян у вирішенні фінансових питань сам по собі – справа добра.

Але в життя вона втілена не буде й про це Оксана Піддубна пише так: 

«Враховуючи той факт, що місцевий референдум - це ПРЯМИЙ вплив громади Кременчука на прийняття важливих для міста рішень (у тому числі - чи брати чергові  12 млн ЄВРО в кредит, чи віддавати берег Дніпра нардепу Шаповалову тощо) можу зробити висновок - «ручний» МЕР кістьми ляже, аби не допустити ГРОМАДУ (наповнювачів бюджету) до розпорядження своїми ж коштами та своєю землею!»

Як саме наш градоначальник буде лягати кістьми – можна буде побачити на наступній сесії міськради, яка відбудеться в жовтні, напередодні початку опалювального сезону. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1408 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2399 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3024 0