Новини з 1996 року

Депутат Оксана Піддубна вимагає стягнути гроші за "шкільну" рекламу нардепа Шаповалова

Валерія Макряшина 13 жовтня 2017 15:28 598 0

Сьогодні на сесії міськради під час зачитування Малецьким питання № 15 "Про внесення змін до Програми перспективного розвитку «Освіта Кременчука» на 2017- 2020 роки" в депутатки Оксани Піддубної з'явилося чимало запитань:  

"Я порушувала питання щодо можливості муніципальної надбавки вчителям, також хочу зауважити, що за цей час у фейсбуці я прочитала декілька оголошень, що в нас деяким школам потрібні вчителі".

Піддубна припустила, що, можливо, вчителів не вистачає через те, що в них дуже низькі заробітні плати. Депутат попросила відповісти, чи було опрацьоване питання муніципальної надбавки для вчителів за рахунок міського бюджету.

А у відповідь - тиша, доповідати їй про стан муніципальних зарплат у Кременчуці нікому. Геннадія Москалика в сесійній залі, на жаль, не було, тож сам Малецький взявся "пояснювати", що тут та до чого: 

"Муніципальна зарплата - це де-факто уся зарплата, яку ми додатково виділяємо з міського бюджету".

"Якщо порахувати освітню субвенцію, яка виходить на місто, то цього вистачить десь на 70-80% заробітних плат. Треба або скоротити школи, або платити людям менше, або відправляти у відпустку за власний рахунок, як, на жаль, інколи було. Ми з міста дофінансовуємо для того, щоб педагоги отримували повну заробітну плату".

У відповідь на слова мера, які, з вигляду депутата Піддубної, ніяк її не втішили, вона взяла мікрофон:

"Справа в тому, що відповіді не було надано, з самого початку, як тільки я почала ставити питання, Ольга Петрівна відповіла, що там дійсно ми дофінансовуємо і ті субсидії, які нам не надходять. Однак питання було не про дофінансування до основної заробітної плати, питання стосувалося надбавки і, як я зрозуміла, обіцяли пропрацювати той факт муніципальної надбавки. Але враховуючи, що в нас зараз у класі понаднормативна кількість учнів, учителі фактично переробляють".

Депутатка згадала і про неодноразово порушене нею питання "безкоштовної реклами Шаповалова" у школах. 

"Нехай платить за свою рекламу й тим самим поповнює міський бюджет, тоді й зарплата вчителям підніметься", - запевнила Піддубна. 

Піддубна хоче, аби виконком розглянув і факт незрозуміло кому потрібної реклами Шаповалова в освітніх закладах, а також опрацював питання надбавок і муніципальних зарплат учителям у зв'язку з тим, що останні працюють більше норми. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись