Новини з 1996 року

Депутат Оксана Піддубна просить суд скасувати геноцидне рішення про стоматполіклініки

Валерія Макряшина 20 грудня 2018 12:05 1038 0

Чергова боротьба зі "слугами народу".

Сьогодні, 20 грудня, в Автозаводському районному суді Кременчука в режимі відеоконференції Полтавський окружний адміністративний суд розглянув справу, позивачем якої вчергове виступила депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна. 

У своєму позові до Кременчуцької міської ради вона вимагала скасування геноцидного рішення про реорганізацію двох комунальних стоматполіклінік.

Нагадаємо, що дане рішення було прийнято 11 жовтня на пленарному засіданні сесії міськради. Як не билася громада та свідомі депутати, більшість чиновників вирішили це питання швидко, безболісно й зовсім не на користь кременчужан, зокрема медичних працівників - стоматологів, які підпали під скорочення, простіше сказати, їм просто вказали на двері. 

"Остаточне знищення мером Малецьким (підлеглим нардепа-кнопкодава Шаповалова) комунальної стоматології відбудеться 01 березня 2019 року. Залишилося менше 3-х місяців, щоб скасувати прийняті слухняним депутатським корпусом «геноцидні» рішення", - зазначила Оксана Піддубна. 

На першому засіданні О. Піддубна, вивчивши заздалегідь усі матеріали про стоматполіклініки, заявила, що виявила там явні порушення, які чомусь "пропустили" більшість депутатів. 

Зокрема той факт, що наслідки реорганізації стоматполіклінік передусім стосуватимуться робочих кадрів. Як зазначалося раніше, 138 людей просто залишаться без роботи, якщо вже не залишилися. Втім це нікого не хвилювало, особливо Максима Середу, начальника міського управління охорони здоров'я, який запевняв, що всі залишаться у виграші й роботою кожен буде забезпечений.

Втім судове засідання через відсутність потрібних документів, які мала б відправити мерія, було перенесено на 16 січня.  

У розмові з представниками ЗМІ Оксана Піддубна розповіла про основні причини подання нею позову. По-перше, комплексна програма по стоматполіклініках більше орієнтована на пільговиків, а про 110 тисяч людей, які відносяться до працездатного населення і про послуги, які їм надаватимуться у так званому новому стоматологічному центрі, в даному документі - ні слова.

Їх просто немає у приписі. По-друге, депутат припустила, що такий новостворений стоматологічний центр не охопить усе населення Кременчука. По-третє, згідно з чинним законодавством, перед прийняттям рішення про так зване злиття трьох стоматологічних комунальних поліклінік повинні були проводитися громадські слухання.

Таких не було, але були масові акції протесту, які, на жаль, не принесли очікуваного результату. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись