Новини з 1996 року

Депутат облради з Кременчука Алексюк відзвітував за «вибиті» гроші з Полтави

Олександр Курилов 01 лютого 2016 12:46 798 0

Новий депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк розповів «Програмі плюс» про початкові результати своєї роботи в обласній раді.

«Сенс своєї роботи бачу в тому, аби допомогти кременчужанам», - так говорить депутат облради про своє спілкування з обласними чиновниками.

«Вдалося ж таке. Наприкінці грудня зустрівся з губернатором  Валерієм Головком, з начальником департаменту охорони здоров’я Віктором Лисаком.

Говорив з ним на підвищених тонах, але після другої зустрічі мені зателефонував Микола Литвиненко, начальник госпіталю, й сказав – мільйон двісті гривень з області прийшли й заборгованість по зарплаті закрили.

Четвертого січня мені зателефонував директор департаменту Лисак і попросив проїхати по медичних закладах міста обласного підпорядкування, аби поглянув на цифри, які запрошують, і подивився, наскільки все реально.

Був у госпіталі ветеранів, Будинку дитини, протитуберкульозному диспансері й станції переливання крові.

Отже, госпіталь для ветеранів запросив 430 тисяч гривень на ремонт, будинок дитини – 180 тисяч на реконструкцію котельні, протитуберкульозний диспансер – 412 тисяч на ремонт приміщення, станція переливання крові – 430 тисяч грн. для купівлі стерилізаторів та центрифуги. Все це подивився і на сесії такі витрати затверджені минулої п’ятниці. Тобто кошти ці будуть виділені», - зазначив депутат облради.  

Перед новим роком  також купили ми великий телевізор у відділення гемодіалізу, що при госпіталі ветеранів, та допомогли їм з матрацами, додав Олександр Алексюк.

Теги: депутат облради Алексюк

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1040 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2040 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2659 0