Новини з 1996 року

Депутат облради під час сесії зажадав від мера, щоб той під час відпустки далі Решетилівки не їздив

Андрій Михайленко 04 квітня 2017 14:11 963 0

Меру від депутата Полтавської обласної ради Олександра Алексюка (фракція "Опозиційний блок") дісталось на горіхи через стан доріг по вулиці Чумацький шлях, колишні військові склади біля Раківки, жахливий стан колишнього будинку побуту "Троянда", наміри пустити тролейбуси через Крюківський міст і не тільки.

Даний депутат сьогодні у формі депутатських звернень з трибуни міської ради порушив низку проблем Кременчука, в ході чого видав декілька влучних фраз.

Спершу Алексюк звернувся з пропозицією знести колишній будинок побуту «Троянда» в Крюкові, руїни котрого вже давно небезпечні.

«Це страховисько, яке знаходиться на центральній дорозі Крюкова, вдень ​​там лазять діти, а ввечері - алкоголіки та наркомани. Несуча частина (будівлі. - Ред.) сиплеться.

Я знаю, що будівля належить поліції, нехай її добудовують, хоча це небезпечно, або зносять. Якщо вони не знесуть, то ми знесемо», - заявив депутат.

Наступним безхазяйним об'єктом було названо земельну ділянку на Раківці, яку раніше займали військові склади. За словами депутата, це також уже небезпечний об'єкт, де «щури бігають, як джипи по місту». Склади, можливо, слід перенести. А що звільниться - роздати учасникам АТО.

Депутат Полтавської облради говорив і про «винищення дерев» на автодромі по набережній Лейтенанта Дніпрова. На цю тему сьогодні трохи раніше виступав і депутат Олександр Кальченко. Алексюк виступив за створення там зеленої зони.

«Крюків завжди за будь-яких керівників був обділений... Позитив є, але за позитивне влада отримує хороші гроші.

Я зупинюся на тому, що влада не робить. Про опалення. Люди в паніці, керівництво вагонзаводу вже розповідало про проблему. Рухів, щоб щось робилося на правобережжі, не видно.

Про дороги. Зняли в кінці зими залишки асфальту, залишили гранвідсі, усе потім вимило. Особливо на вулиці Манагарова. Тролейбуси. Те, що вони потрібні Кременчуку, - це зрозуміло. Але не в такій кількості. І на правобережжі - це пародія. Всі, хто ходить по мосту, знають - ці дві «коробки» (тролейбуси. - Ред.) як стануть там, будемо розтягувати. Тролейбуси в Крюкові потрібні, але не в такій кількості - нікому їздити», - сказав Алексюк.

Він також зазначив, що останнім часом мер Кременчука став занадто лояльний до всіх, хто просить підвищити тарифи. Зокрема, говорив про збільшення тарифу на ексвитрати керуючими компаніями в 2-3 рази, і перспективи підвищення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень.

«Віталію Олексійовичу, ви або не їздіть за кордон, або вам зарплату треба урізати, щоб ви далі Решетилівки не виїжджали.

Як приїжджаєте з відпочинку, здавалося б, відпочили. Як тільки приїжджаєте - у вас усе направо і наліво - все підвищуєте ...

Але у людей грошей просто немає! Коли службовим транспортом користуєшся, тоді, звичайно, можна підвищувати до самого краю!» - заявив депутат облради.

І на завершення свого виступу заговорив про кадрові питання, зокрема Третьої міськлікарні, і судову тяганину мерії з екс-головним лікарем цієї міськлікарні Вадимом Українцем.

«Ми втрачаємо судинних хірургів, які приїхали до нас з Луганська. Ми втрачаємо інших фахівців... Ми дійшли вже до абсурду: ми маємо двох чиновників на прізвище Москалик, а постраждав Українець. Так до сепаратизму можна вже дійти», - резюмував О. Алексюк.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1508 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1583 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1503 0