Новини з 1996 року

Депутат обласної ради Олександр Алексюк вибив з Полтави гроші для госпіталю ветеранів

Олександр Курилов 22 грудня 2015 09:18 750 1

Депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк вибив з обласного бюджету додаткові кошти для кременчуцького шпиталю ветеранів війни. Останні потрібні, бо йдеться про зменшення розміру коштів, які виділялися цього року на харчування хворих.

«У 2015 році ця сума витрат на щоденне харчування ще складає 17 гривень в день, а наступного не перевищуватиме 10 гривень. Відповідно я порушив це питання в Полтаві на колегії в обласному департаменті охорони здоров’я. Там багато що наговорив керівникові департаменту Віктору Лисаку, але, тим не менше, кошти дали. Дали, бо в цьому госпіталі лікують як ветеранів Другої світової війни, так і тієї війни, що йде сьогодні, коли наші хлопці захищають нас від тероризму», - зазначив представник «Опозиційного блоку» в облраді, який розповів, що для пробиття такого рішення він долучив учасників АТО.

Читайте також: Кременчуцький шпиталь опікуватиметься всіма учасниками АТО Полтавщини

Тепер у госпіталі для ветеранів зможуть купити тістомішалку для випікання хліба, а це наступного року при обмеженні коштів для харчування є дуже важливим. Через брак грошей хліб у тому ж госпіталі печуть самі, - додав Олександр Алексюк.

Про що слід додати – так це про сам факт вибиття коштів з обласного бюджету. Наскільки це правильно й чи має цим займатися депутат облради, який узявся виконувати роботу чиновників? У даному випадку – роботу керівників міського управління охорони здоров’я.

 

Теги: Підтримка оборониреабілітація учасників АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

вихров И.В. 22.12.2015 09:47

Как можно кормить людей за 17 грн в день? (а станет 10?!). Человек дела, Алексюк Александр Леонидович. Это его стиль, его почерк, его РАБОТА. Кто еще из депутатов областных, городских сделал что-то подобное для ЛЮДЕЙ за первый месяц работы? Составляем список: 1. Алексюк А.Л., 2. Никто, 3. Никто... и так далее...