Новини з 1996 року

Депутат міськради Піддубна подала позов на тарифне рішення виконкому про тепло. Причина – порушення

Олександр Курилов 19 жовтня 2017 17:40 410 0

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна надалі заслуговуватиме найвищої похвали від мешканців Кременчука й особливо тих, кому гарячу воду та тепло постачає комунальне підприємство «Теплоенерго».

Мужня мешканка нашого міста підготувала позовну заяву щодо скасування рішення Кременчуцького міського виконавчого комітету щодо підвищення тарифів. І свою позовну заяву до суду депутат аргументувала від початку й до кінця.

Чому депутат міськради просить скасувати рішення виконкому щодо встановлення підвищених тарифів, і це є головним у позові, бо було порушено процедуру.

А за цією процедурою, тобто недолугим «громадським обговоренням», ліцензіат, або комунальне підприємство «Теплоенерго» спочатку мало б відповісти людям на їхні пропозиції щодо недопущення підвищення тарифів і саме цей пункт Закону було проігноровано.

Звідси й позов та прохання депутата Піддубної – призупинити рішення міськвиконкому аж до повного розгляду позову в суді.

Про що слід додати – позов депутат міськради подала сьогодні й уже завтра, максимум у понеділок судді вирішать, що з цим позовом їм робити.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись