Новини з 1996 року

Депутат Кременчуцької міськради й власник ринку Шляхова отримає громадянство США?

Олександр Курилов 01 червня 2018 12:04 1151 0

Надалі чисельність депутатів Кременчуцької міської ради із 42-х зменшиться на одну особу й разом з цим зменшиться бізнес-фракція депутатів міськради від бізнесової партії, назва  якої «Батьківщина».

І таке вже було в недавній історії, в минулому скликанні депутатів міськради Кременчука, коли депутати від цієї ж бізнес-«Батьківщини» емігрували у Францію й мова тут про екс-депутата міськради Катю Долецьку.

Нині ж – те саме. За оприлюдненими повідомленнями, депутат Кременчуцької міськради нинішнього скликання Ольга Шляхова виїхала в США, де наприкінці квітня народила дитину.

Репортер далекий від думки, що обранці кременчужан у Кременчуцькій міській раді роблять вибір з народженням дітей за кордоном через низький рівень медицини в нашому місті.

Насправді, рівень нашого пологового будинку – доволі непоганий, хоча, звісно, й гірший, ніж за океаном.

Однак, здається, в цьому випадку все простіше – та ж депутат міськради Ольга Шляхова могла народжувати дитину не лише в Кременчуці, але в Полтаві, Києві, Німеччині чи Франції, однак усе-таки обрала Америку.

Причина такого вибору досить проста – дитина, народжена в США, автоматично отримує американське громадянство й від народження в неї є всі  права американського громадянина.

І зрозуміло, що життя в Америці відрізняється від життя в Кременчуці, й з огляду на життєву ситуацію, в тім числі екологію й решту, депутат зробила правильний вибір для себе.

Бо все інше – Центральний ринок нашого міста й не тільки він, у неї і так є.

Тож «Програма плюс» вітає депутатку з народженням дитини  й бажає породіллі міцного здоров’я. Бо це - головне, а все інше - швидкоплинне.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1273 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1940 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2489 0