Новини з 1996 року

Депутат Гордєєва вирішила потягатись в суді із секретарем міськради Гриценко та керуючим міськвиконкому

Андрій Михайленко 15 грудня 2016 15:14 698 0

Нині Валентина Гордєєва вирішила оскаржувати в суді рішення міської ради, котрим прийнято Статут територіальної громади міста, не дотримавши термінів оприлюднення проекту рішення, як того вимагає Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Депутату Валентині Гордєєвій належить зустрітися в суді з секретарем міськради Юрієм Гриценком і керуючим справами Русланом Шаповаловим.

Читайте також: Рішення міськради по планшетах для райадміністрацій є нечинними, - суд. ВІДЕО+ФОТО

Їх як свідків викликала сторона відповідача. Йдеться про слухання у справі, в якій депутат Гордєєва намагається довести, що Статут громади Кременчука, прийнятий 27 вересня, не дійсний, так як був затверджений без проведення відповідного обговорення та завчасної публікації на веб-порталі міської ради.

«Ці свідки брали безпосередню участь при формуванні статуту. Вони зможуть розповісти, як проходило обговорення документа і внесення в нього пропозицій від кременчужан. Крім того, Юрій Гриценко та Руслан Шаповалов обробляли всі пропозиції і вносили їх до статуту», - сказала заступник начальника юрвідділу Неоніла Пономаренко, яка цього разу представляла інтереси відповідача в суді.

Суддя Діна Андрієць клопотання сторони відповідача задовольнила, однак після початку розгляду справи по суті вирішила оголосити в слуханні перерву у зв'язку з початком наступного засідання.

Читайте також: Гроші Кременчука: надкоштовні планшети та ноутбуки для райадміністрації. Кримінальні перспективи. АНАЛІЗ СПИСКУ

Нагадаємо, що депутат міськради Валентина Гордєєва (фракція «Самопоміч») вирішила оскаржити в суді десятки рішень, прийнятих її ж колегами по Кременчуцькій міськраді в попередні роки.

Якщо Гордєєвій вдасться виграти ці суди, то чимало земельних ділянок, розданих підприємцям, можуть повернутися у власність територіальної громади, і міськрада повинна буде приймати рішення про передачу землі в оренду або видавати дозволи на будівництво заново.

Нагадаємо, пані Гордєєва вже має перший успішний досвід в оскарженні рішень міської ради через недотримання вимоги завчасного опублікування їх проектів - квітневе рішення міської ради про виділення коштів на закупівлю планшетів для райадміністрацій уже скасовано.

Читайте також: Міська рада затвердила Статут територіальної громади Кременчука у новій редакції

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1223 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1866 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2347 0