Новини з 1996 року

Депутат Гордєєва через суд створить проблему для сестри нардепа Шаповалова

Андрій Михайленко 10 вересня 2016 13:00 645 0

Як повідомила "Програмі Плюс" Валентина Гордєєва, вона має намір через суд визнати незаконним серпневе рішення міської ради, яким юридично "відбілили" незаконну забудову на березі Дніпра по вулиці Флотській, 10.

Як відомо, земельна ділянка за вказаною адресою знаходиться в користуванні приватного підприємства "Апілак", засновником та керівником котрого є Ірина Мовчан, сестра народного депутата України Юрія Шаповалова.

"Я оскаржу це рішення (по землі для ПП "Апілак". - Ред.) та рішення, яке прийнято по парках (щодо утворення для Крюківського парку та парку "Міський сад" по комунальному підприємству. - Ред.). 

Читайте також: Гроші Кременчука: депутат міськради Гордєєва через суд залишить райадміністрації без планшетів

Відповідні проекти (рішень міської ради. - Ред.) були опубліковані раніше встановленого терміну. Я буду вимагати визнати їх неправомірними.

Якщо потрібне мені рішення не винесе Автозаводський районний суд, то я буду звертатися у Харків і там цю справу виграю. В мене вже є досвід", - так коментує подачу позову до суду пані Гордєєва.

Депутат не приховує того, що навіть якщо дані рішення не допоможуть вирішити питання по парках та "Апілаку", то у Кременчуці з'являться перші судові прецеденти, коли рішення міської ради будуть визнані незаконними.

Стало відомо, що питання "Апілаку" та парків будуть розглянуті в межах одного позову суддею Аатозаводського районного суду Діною Андрієць об 11:30, 05 жовтня цього року.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаСесія міської радиПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись