Новини з 1996 року

Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА зняв відео про коронавірус у стилі “Голівуд”. ВІДЕО

Артем Кузьменко 30 березня 2020 11:50 339 0

На ньому герої всі: і громадянка, яка повідомила про чоловіка з підозрою на коронавірус, і медики, і правоохоронці. Навіть чоловік, який без зайвих питань залишився на самоізоляції.

Нещодавно на Youtube з’явилося відео від Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, в якому наочно показали, що роблять служби, якщо десь у області зафіксували людину з підозрою на коронавірус.

На ньому жінка, яка їде в одному з міжміських автобусів, повідомляє медикам про те, що в автобусі сидить чоловік із підозрою на коронавірус. Автобус зупиняють, зовні залишаються поліцейські, всередину заходять медики. Останні проводять скрінінг усім присутнім і забирають каретою швидкої допомоги людину з підозрою.

Після госпіталізації з чоловіком проводить бесіду епідеміолог, працівники “швидкої” дезінфікують автомобіль.

Усіх пасажирів міжміського автобуса відправляють у спецбудівлю на обсервацію. Будівлю оточують підрозділи Нацгвардії, транспорт також дезінфікують.

 

 

Але, на жаль, усе не так яскраво, як на екрані. Як показує практика, громадяни не настільки свідомі, а служби не настільки відповідальні й оперативні. Але якщо хоч частина того, що у відео, — правда, тоді можна сподіватися на краще.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0