Новини з 1996 року

День сміху з командами КВК. Як це було? ФОТОрепортаж

Едера Бедьо 04 квітня 2016 15:46 1141 0

Минулими вихідними у День сміху у Міському Палаці культури між командами КВК розіграли Кубок Гумору. До речі, на сцені були колективи, які брали участь у телевізійному шоу "Ліга Сміху" на телеканалі 1+1 з Володимиром Зеленським. 

Тож цього разу 6 команд з Кременчука, Коломиї, Прилук та Харкова зібралися, аби поборотися за звання найкращого гумориста.

Ще до початку гри біля входу в МПК кременчужанам двоє аніматорів у костюмі велетенських ковбас "Любимая" та "Віденська" роздавали повітряні кульки жовтого кольору. Звичайно, на всіх не вистачило, бо й кульок було не надто багато, а дехто примудрився й кілька взяти. 

Власне сам захід розпочався після 15-хвилинної затримки з неонового шоу, тобто п`ятеро людей у костюмах, чиї контури відповідно до ритму та постановки у різній послідовності світилися, у цілковитій темрямі подарували враження того, що перед публікою танцюють роботи. Далі традиційно на сцену вийшли ведучі та представили команди. Між іншим, у їх складі відбулися зміни, тому деякі колективи, зазначені на афіші, замінилися іншими, а деякі взагалі не виступили. 

Тож як і зазвичай коміки спершу презентували свою команду, потім проходили конкурси "розминка" та "біатлон", а також вигадували комічне продовження фраз, наданих членами журі. Жартували протягом більш ніж двох годин відверто про все. Так не виходить із моди інсценізація ситуації, коли чоловік повертається додому, а його дружина вже знайшла другого, жарти над "чоловічою витонченістю" та "жіночою силою" тощо. До того ж учасники дивували й іншими своїми талантами, зокрема хтось співав про те, як вся Україна пішла в запій, бо поховали Путіна, а хтось танцював, наслідуючи стиль корейського артиста PSY. Так з-поміж найяскравіших жартів були такі: "Оса в роті Тіни Канделакі була забита насмерть", "Акушер-дебіл закопував жінок у землю, щоб краще родили", "Для сільської місцевості - так мене називала перша дружина. Царство їй небесне", "Дети - цветы радости после минутной слабости". 

Утім чи не найбільш резонансним було, коли одна з учасниць вийшла в залу та підійшла до одного з членів журі, яким виявився голова Потоцької сільради Юрій Зоря. Дівчина фотографувалася з ним (звичайно, у рамках жартівливої сценки).

А наприкінці вечора журі оголосило такі результати гумористичних поєдинків:

1 місце - Тобі Альдервейрельд (Прилуки)

2 місце - Західний гай (Коломия)

3 місце - Інародний театр абсурду "Горобчик" (Харків) та "Сім`я"

4 місце - Селище "Молодіжний" (Кременчук)

5 місце - Лисячий хліб (Кременчук)

Так Кубок Гумору отримав хлопець Артем з Прилук, що й був усією командою під складною назвою "Тобі Альдервейрельд", але, незважаючи на те, що виступати перед значною публікою довелося самому, увесь зал щоразу гучно й довго сміявся з його жартів. Тому шанувальники КВК наступного разу знову зустрінуться з "Тобі Альдервейрельдером" та "Західним гаєм".

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаКВК

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 843 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1272 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1728 0