Новини з 1996 року

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Віце-мер Кременчука Віталій Малецький відмовив волонтерам у соціальних біг-бордах.

kurilov 12 серпня 2015 10:02 1143 0

Заступник Кременчуцького міського голови Віталій Малецький, який опікується у місті питаннями молоді, відмовив кременчуцьким волонтерам у розміщенні на вулицях міста великих рекламних плакатів (біг-бордів) з фотографіями бійців-кременчужан до Дня Незалежності.

Офіційна причина відмови – сьогодні у місті немає вільних рекламних біг-бордів для розміщення соціальної реклами.

«У травні цього року з двадцятої спроби нам вдалося умовити заступника міського голови Віталія Малецького, аби рекламні агентства у вигляді соціальної реклами розмістили фото бійців-кременчужан, які захищали Донецький аеропорт.

Нині ж аналогічне прохання – розмістити фотографії наших кременчужан, бійців з 92-ї, 93-ї, 72-ї та інших бригад, які захищають Україну від тероризму.

На жаль, у такому проханні відмовлено віце-мером Кременчука Віталієм Малецьким. Пояснення – у місті зараз немає вільних рекламних площ, хоча, за прийнятими положеннями, 10 відсотків з них відводиться під соціальну рекламу», - розповідає з цього приводу боєць ЗСУ й керівник міської волонтерської організації «Майдан» Леонід Харченко.

Про що слід додати - соціальна реклама у нашому місті з'являється періодично, але мова йде лише про ті її напрямки, які лобіюють самі чиновники.

Нині ж помістити фото бійців на біг-борди  у мерії не можуть, бо всі вільні площі зайняті зображенням лелеки Гриші та пам’ятника колишньому міському голові О.Бабаєву, який розташовано в центрі міста.

Редакція готова надати слово з цього приводу заступнику міського голови Кременчука Віталію Малецькому, з яким поки що не вдається зв’язатися.

О.Курилов

Теги: Малецкийвіце-мер

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись