Новини з 1996 року

ДЕНЬ МІСТА ВІДЗНАЧИЛИ ВЕСЕЛО Й ЦІКАВО

pplus 28 вересня 2015 14:59 1122 0

У недільне надвечір’я, 27 вересня, багато дорослих і маленьких мешканців с. Молодіжного, з інших районів Кременчука поспішали до Палацу культури „Нафтохімік”, де грала весела музика, звучали привітання із Днем міста. Завітали на свято і представники депутатського корпусу, а саме депутат Автозаводської райради Оксана Піддубна.

        Творчі колективи заводського центру культури, спорту і дозвілля організували для кременчужан розважальну програму, присвячену  72-ій річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників  і  444-ій - заснування міста.

         До присутніх із привітаннями звернувся голова профкому ПАТ В.П.Хоменко. Він сказав, що наше місто, яким ми пишаємось,  славне своїми людьми. Його міць створюють трудівники, у тому числі працівники ПАТ «Укртатнафта».

Прославляють Кременчук, зокрема,  і  діти, які приходять до ЦКСіД. Так із минулої п’ятниці й протягом вихідних у Палаці культури „Нафтохімік” проходив Всеукраїнський хореографічний фестиваль „Кременчуцькі викрутаси”, в якому взяли участь сотні юних танцюристів. У багатьох гуртках і секціях заводського культурно-спортивного закладу займаються не лише діти заводчан, а й багатьох кременчужан. Це можливо завдяки діяльності нафтопереробного заводу -  бюджетостворюючого підприємства, яке нині входить до десятка найбільших платників податків у країні, сказав В.П.Хоменко. Від імені керівництва і профспілкового комітету ПАТ він гаряче поздоровив усіх зі святом міста. Побажав улюбленому Кременчуку і його мешканцям усього найкращого, миру, розвитку, процвітання.  Поздоровив також із православним святом – Воздвиженням Хреста Господнього, яке якраз відзначалося в неділю.

        Для юних кременчужан було проведено спортивні змагання, ігри. Діти активно брали в них участь, а дорослі підтримували їх оплесками і підбадьорюванням.

Особливо багато бажаючих  виявилось, коли ведуча запросила дітей взяти участь у конкурсі на кращу листівку зі святковою тематикою. По черзі кожен учасник малював певну деталь, а в цілому листівка мала відображати любов до свого міста, про що учасники розповіли, коментуючи свої художні твори.  Дві команди, котрі взяли участь у цьому творчому змаганні, справились успішно, намалювавши сонце, якого багато в Кременчуці  й  котре символізує мирне небо, серце, в якому завжди живе любов до міста, красивий будинок, де живуть щасливі люди, та усміхнені смайлики, що означають привітання зі святом.

       Багато дітей взяли участь і в своєрідному флеш-мобі, зобразивши вік, який виповнився нашому місту – 444 роки.

       Переможцям змагань і конкурсів вручено призи.

      Потім народний хор „Джерело” подарував присутнім на святі вінок із чудових патріотичних і ліричних пісень. Їм охоче підспівували дорослі глядачі, а маленькі  влаштували танці. Смакували учасники свята й пиріжками з улюбленими багатьма традиційними українськими начинками – картоплею та сиром із зеленим кропом, які приготував заводський комбінат громадського харчування.

Теги: 1346

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 200 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 571 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 708 0