Новини з 1996 року

День міста відзначаємо! Голодні кременчуцькі депутати збираються завтра на корпоратив. Про тости

Олександр Курилов 27 вересня 2018 10:40 2168 0

У Кременчуці, де вже тиждень поспіль відзначають День міста, завтра, о 18-00, - особлива подія.

Її зміст – відбудеться чергова колективна гулянка, мовою міськвиконкому – корпоратив, до участі в якому міський голова Віталій Малецький запросив уже не просто вісім своїх заступників та гостей, з якими останнього разу попоїв на 47500 гривень з міського бюджету.  

Однак цього  разу все буде інакше.  

Буде більше гостей, запрошено 42 депутатів Кременчуцької міської ради, буде більше представників міськвиконкому, як нинішніх, так і колишніх, гратиме музика й гостям спеціальні офіціанти розноситимуть шампанське, горілку.

І зрозуміло, що буде непогана закуска.

Очікується, що корпоративне свято, яке проведуть за кошти міського бюджету, пройде спокійно й ніхто зі сторонніх громадян його учасників не турбуватиме, для чого планується задіяти спеціальних охоронців.

Це чиновники міського виконавчого комітету другий день поспіль телефонують депутатам Кременчуцької міської ради з проханням терміново прийти в мерію та забрати спеціальне запрошення для участі в корпоративі.

З тих пояснень, які оприлюднено обранцям кременчужан, – платити за святкову вечерю їм не доведеться, за все оплачено з податків жителів.

Натомість депутатська справа в цьому випадку – пити, їсти та промовляти тости.

Сам святковий корпоратив для депутатів, які вирішать, що вони голодні, відбудеться на другому поверсі закладу харчування, що належить підприємству «Лукас», на вулиці Чкалова.

Як повідомляють депутати Кременчуцької міськради «Програмі плюс», не всі з них прийдуть на гулянку.

Зокрема, найбільш совісні, зразка Анни Павленко, на поїдання податків кременчужан не прийдуть, бо це  занадто й щонайменше – непорядно.

«Програма плюс», уже звертаючись до депутатів, які вирішать,  що їсти за чужий рахунок - це нормально, пропонує їм серед іншого проголошувати в процесі  бухалова такі тости.

Початок - за височенні кременчуцькі тарифи!

Далі - за дітей, які перебувають у дитячій лікарні і яких починають годувати  в медзакладі тільки  на другу добу!

Потім - за Крюківський міст без асфальту!

А на завершення - за трубу, яка впала на котельні Третього Занасипу, за нові кременчуцькі кредити й таке інше.

Сподіваємося, що депутатам-обранцям кременчужан буде на завтрашньому корпоративному святі весело, чого й бажаємо.  

Фото – не з кременчуцько-депутатського корпоративу, але приблизно з такого ж, як завтра, депутатсько-чиновницького свята

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись