Новини з 1996 року

Демобілізація. Понад 300 військових-кременчужан їдуть додому

Андрій Рубан 28 березня 2016 15:33 1063 0

Як відомо, 25 березня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення у запас військовослужбовців, призваних під час так званої четвертої хвилі часткової мобілізації.

“Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис. військовослужбовців, які у непростих умовах боронять нашу державу. Йдеться про військовослужбовців так званої четвертої хвилі мобілізації. Я підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу Указом від 21 липня 2014 року та Указом від 14 січня 2015 року”, - повідомив Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Як повідомляють у Кременчуцькому військкоматі, до Кременчука днями приїдуть більше 300 демобілізованих військовослужбовців, мешканців Кременчуцького району та нашого міста.

"Усі вони служили у різних частинах та підрозділах. Серед цих захисників є розвідники, танкісти, артилеристи, зв’язківці, десантники та інші спеціалісти військової справи", -  зазначають у Кременчуцькому військкоматі.

 “Цей Указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави, а також на зменшення чисельності угруповання, яке знаходиться на Сході держави та біля Кримського перешийку”, - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що держава докладає максимум зусиль для того, щоб забезпечити Збройні Сили України та інші силові підрозділи.

Глава держави також відзначив успішність кампанії з укладання контрактів з військовослужбовцями, яка ведеться більш високими темпами у порівнянні з минулими періодами. Президент підкреслив, що державою забезпечується достойний рівень грошового утримання військовослужбовців. Солдат-контрактник отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис. грн., а у зоні АТО – 11 тис. грн., нагадав Президент.
Глава держави зазначив, що вже з початку цього року укладено  близько 14 тис. контрактів з військовослужбовцями на проходження служби в українському війську.

Варто зазначити, що нової хвилі мобілізації, може, і не оголошуватимуть, якщо на контрактну службу піде достатня кількість фахівців.

 

 

Теги: Демобілізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1332 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2324 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2945 0