Новини з 1996 року

Дефіцит солі в раціоні людини може призвести до проблем із серцем

pplus 02 грудня 2020 08:10 275 0

Багатьом відомо, що надмірне захоплення сіллю може викликати ряд проблем зі здоров'ям. Однак, як нещодавно встановили вчені з Канади, недолік цього продукту також може викликати розвиток деяких небезпечних для життя станів.

Провівши дослідження, канадські фахівці встановили, що дефіцит солі в організмі може стати причиною розвитку серцевого нападу. До таких висновків вчені прийшли, проаналізувавши дані про стан здоров'я близько 130 000 людей. Вивчення споживання кількості солі учасниками дослідження допомогло виявити прямий взаємозв'язок між їх раціоном і ризиком розвитку серцевого нападу.

Під час дослідження вчені брали до уваги зміни показників тиску, а також кількість споживаної солі. Виявилося, що обмежена кількість солі в раціоні харчування, незалежно від змін показників тиску, в кілька разів збільшила ризики розвитку інфарктів та інсультів.

На думку вчених, зменшення кількості солі викликає незначне зниження тиску, але при цьому негативно впливає на вироблення деяких гормонів, у результаті чого й відбувається розвиток небезпечного для життя стану.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1094 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2096 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2713 0