Новини з 1996 року

Дедюрін у наступі на Солодяшкіна. У команді мера Малецького – пройшли новорічні змагання з мордобою

Олександр Курилов 05 січня 2018 10:37 973 0

Відомий діяч кременчуцької культури, якого наш мер Віталій Малецький нагородив Почесною грамотою, й не зовсім успішний комунальник,  керівник парку "Міський сад" Віталій Дедюрін обвинувачує керівника КП «Кременчукводоканал» Віктора Солодяшкіна в безладі, який нині є в цьому комунальному підприємстві.

Безлад настільки великий (пиво й таке інше), що самому Віталію Дедюріну, який спробував з ним боротися, поліцейські викрутили плечовий суглоб і вчинили проти нього разом з охоронцями комунального підприємства майже розбій.

Мова про ранкові події 1 січня 2018 року та проблеми з каналізацією в будинку №21, що на вулиці Ватутіна.

З того, що пояснює сам Віталій Дедюрін, він прийшов на КП «Кременчукводоканал» з цим питанням - вимагати, аби почистили каналізацію. А на підприємстві, перед прибуттям його персони, «...директор В.Солодяшкин, наверное, играл в флешмоб, передавая огоньки на кременчугской елке – победительнице».

У підсумку ж стався великий дебош, під час якого працівники комунального підприємства, аби навести лад, викликали поліцію й представники останньої склали протокол про порушення громадського спокою.

Загалом в історії Кременчука це перша масова бійка між кременчуцькими комунальниками, й з цього приводу вітання нашому меру Віталію Малецькому.

Слід додати, що такі  комунальні мордобої за каналізацію, якщо вже вирішення проблеми немає,  у міськвиконкомі мали б проводити частіше й не тільки на Новий рік.

А підсумок же тут простий – заслужений кременчуцький «діяч» культури й керівник комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін, який атакував «Кременчукводоканал», таким способом дав зрозуміти меру Малецькому, що розраховує на більше.

Усе-таки в нього за плечими багато чого, в тім числі й не дуже успішне керівництво «Кримводоканалом», «Запоріжжяоблводоканалом» та Кременчуцьким СКРП.

І нашому меру варто було б це врахувати.

Тож чекаємо від пана Малецького вручення організаторам цікавого новорічного дійства – керівнику КП «Міський Сад» Віталію Дедюріну та директору КП «Кременчукводоканал» Віктору Солодяшкіну нових почесних грамот.

Бо люди їх заробили своїм психічним та фізичним  здоров’ям.

Фото – малюнок Ложкіна, який найкраще відображає внутрішній стан більшості  чиновників нашої мерії, до яких належать і керівники комунальних підприємств.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 114 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 316 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 460 0