Новини з 1996 року

Дебати краще чим істерика. Мер Кременчука Малецький боїться свого конкурента по виборам Яроша

Олександр Курилов 16 жовтня 2020 16:15 949 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, представник партії «За майбутнє» олігарха Коломойського,  найбільше в своєму житті боїться свого конкурента по виборам на посаду міського голову Кременчука, представника партії «Європейська солідарність» Сергія Яроiа.

Й цей лютий страх, таке враження, переслідує нашого мера скрізь – в ліжку, під час обіду, а особливо переслідує під час засідань міськвиконкому.

Й це традиційне засідання нашої мерії сьогодні, коли головним питанням було одне – реклама конкурента Малецького – Сергія Яроша.

Така реклама стоїть поруч зі шляхопроводом, що на Пивзаводі й це необхідно терміново зняти ще й з поліцією. А далі – що все це на шляхопроводі, насправді – на  приватній території. 

Ще ж істеричні вигуки – щось ось підкопали профіль шляхопроводу, погукайте поліцію, там мінімум потрібно скласти три протоколи.

Й цієї незрозумілої реакції від мера – майже на 10 хвилин поспіль, чого раніше ніколи не було.

Й звісно – все це дивно чути при тому, що мер Малецький заборонив розміщати рекламу свого конкурента на великих бігбордах у Кременчуці, які зайняв сам.

Зрозумілі висновки з цієї справи – мер Кременчука Віталій Малецький боїться свого конкурента, інакше б в таку довгу істерику перед телекамерами виконкому, він би просто б не впадав.

Й це не красить нашого градоначальника як чоловіка, але дивує.

Й звісно – думка одна. Якщо представник «Майбутнього» Віталій Малецький так боїться  свого конкурента, представника «Солідарності» Яроша, то можливо їм є сенс провести дебати, як це робиться в усьому цивілізованому світі.

Пане мер, вам немає чого боятися. Всі нормальні політики роблять це.

На другому фото - предмет страху нашого міського голови. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 149 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 309 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 656 0