Новини з 1996 року

Дебати кандидатів у Президенти не змінять вибір кременчужан. Опитування

Іона Харченко 17 квітня 2019 13:00 697 0

Уже цієї неділі, 21 квітня, відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі українці віддали більшість голосів Володимиру Зеленському та Петру Порошенку, чим наблизили їх до такої жаданої ними посади.

Володимир Зеленський – український громадський і політичний діяч, шоумен, актор, комік, режисер, продюсер та сценарист. Керівник «Студії Квартал-95». У 2018 році розпочав кар’єру політика. У 2019 році Володимир Зеленський став одним із кандидатів на пост Президента України. Хоча його досвід у сфері політики й не досить вагомий, але він отримав велику підтримку мешканців України та пройшов до другого туру виборів.

Петро Порошенко – український політик, підприємець, з 2014 року - п’ятий Президент України. Власник кондитерської корпорації «Рошен», кількох автомобільних і автобусних заводів, інформаційного П'ятого каналу тощо. Один із найбагатших людей країни. Петро Порошенко є лауреатом Премії України в галузі науки і техніки, заслужений економіст України.

19 квітня на НСК «Олімпійський» мають відбутися дебати між кандидатами на пост Президента України. Тож цікаво, чи вплинуть вони на вибір українців?

«Програма Плюс» вирішила дізнатися думку містян. Тож ми провели опитування в соціальній мережі й запитали кременчужан, чи вплинуть дебати Порошенка та Зеленського на результат виборів. Участь в опитуванні взяли 421 респондент.

Загалом думки кременчужан розділилися. Проте більшість містян упевнені, що дебати не змінять їхнього чи когось іншого вибору. Тож варіант «ні» вибрали 362 респонденти. А ось 59 містян вважають, що, навпаки, вплине те, як відбудуться дебати та чи відбудуться вони взагалі.

Eugene Karpuk: «Ні, шанувальники Голобородька (персонаж, якого зіграв Володимир Зеленський у серіалі «Слуга народу» - ред.) не зрозуміють, про що мова».

Руслан Кириченко: «Коли п'ять років здаєш аналізи прямо в душу свого народу, ніякі дебати вже не допоможуть!»

Юлія Билина: «Думаю, не вплинуть, бо один із кандидатів знову прикинеться дурником. А адепти йому аплодуватимуть».

Євгенія Черненко: «Хтось ще вірить у те, що відбудуться ділові конструктивні дебати, де навпроти стоятимуть дві трибуни, а опоненти дивитимуться один одному в очі?! І доведеться відповідати на гострі питання журналістів! Зе ніколи на них не пустять, щоб зайвого не бовкнув, та він і сам боїться; навушників там не буде, а без них ніяк!..»

Сергій Дорогокупля: «Євгенія Черненко, як тільки Потрошенко відзвітується про всі свої покращення перед НАРОДОМ УКРАЇНИ, тоді можна й подебатувати!»

Тож можна зробити висновок, що кременчужани вже визначилися зі своїм вибором, можливо, ще під час першого туру й ніякі дебати їхньої думки не змінять.

Нагадаємо, згідно зі статистикою, лідером у Кременчуці  є Володимир Зеленський. За нього проголосували 37,94% кременчужан. Друге місце посів діючий Президент України Петро Порошенко. За нього віддали голоси 13.25% містян.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 492 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 616 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1111 0