Новини з 1996 року

Де знайти підзаробіток кременчуцьким студентам, які по півроку сидять удома

Людмила Скачко 13 вересня 2019 14:05 446 0

Багато студентів у наш час мають великі амбіції і, тільки-но вступивши до вузу, відразу ж намагаються знайти роботу, хапаючись ледь не за всі можливі варіанти, хоч вони й не дуже хороші.

Взагалі для студента ніколи не буде зайвим підзаробіток, особливо якщо приїхав на навчання з іншого міста.

У кременчуцьких студентів наразі є дуже широкий вибір професії, а от варіантів для роботи чи підзаробітку - ще більше.

Найбільшим попитом користується робота офіціанта, бармена, касира-продавця, промоутера (той, що розповсюджує рекламні листівки). Навіть є такі студенти, які заробляють на таких же, як і вони самі, - пишуть реферати, курсові та конспекти на замовлення й це доволі таки прибуткова справа.

Зараз, щоб знайти якусь роботу, достатньо лише погуглити і все - найбільша пошукова система запропонує купу варіантів, з яких можна обрати те, що більше вам сподобається. Дуже багато є сайтів, які можуть допомогти знайти вакансію за вашими критеріями. Наприклад, якщо ви не хочете пропускати навчання, то можна відразу ж у резюме прописати цей пункт, звичайно ж, якщо це важливо, або ж будь-які інші нюанси краще вказувати раніше.

 

 

Інформацію щодо роботи можна знайти навіть в університеті, просто зверніть увагу на будь-який стенд, який є ледь не в кожному коридорі й ледь не на кожному стовпі біля університету. Та частіше це робота для студентів саме за кордоном і лише на період канікул. А, як відомо, в університеті ім. М. Остроградського канікули ледь не найдовші серед вишів України, не кажучи вже про Кременчук.

Навіть самі викладачі іноді можуть "підкинути" роботу й часто дуже хорошу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 946 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1777 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 813 0