Новини з 1996 року

Де кременчужани святкуватимуть новорічні корпоративи та чи не влетить це їм у копієчку?

Людмила Скачко 09 грудня 2019 15:40 293 0

Перед Новим роком ламати голову доведеться не лише з приводу подарунків. Іще одне важливе питання - де відгуляти новорічний корпоратив із колегами.

Щороку з цим стикаються чимало кременчужан і тут починається найцікавіше: боротьба за місце, в якому можна провести це дійство. Загалом у Кременчуці вдосталь закладів для проведення корпоративу, але щоб обрати собі потрібне місце й час, необхідно забронюванти його ледь не за півроку.

Зазвичай сезон "робочих вечірок" - грудень. Відгуляти можна в ресторані, кафе, на базі відпочинку і навіть пропонують у клубах. Скільки ж буде коштувати новорічний бенкет для кременчужан?

Уже наприкінці осені на вулицях міста можна побачити запрошення закладів провести свій корпоратив саме в них, нібито за невеликі гроші. 350-500 гривень наче й небагато, але краще уточнити всі нюанси і з'ясувати, що входить у цю суму, бо можна залишитися й без напоїв, які є ледь не обов’язковим атрибутом застілля, а також уточнити про святково-розважальну програму, щоб не довелося слухати музику на телефоні чи по радіо. 

Отже, щоб трохи зекономити, можна прийти "зі своїм", тобто домовитись із закладом, у якому планується корпоратив, про свою випивку, замовити свого ведучого чи, наприклад, принести караоке.

Але щоб не морочити голову, можна заплатити більше й просто без зайвих турбот прийти і спокійно відсвяткувати з колегами Новий рік.

Серед розваг – ведучий, музиканти чи діджей, аніматори, їх можна замовити в самому закладі або домовитися окремо, в Кременчуці такого "добра" достатньо.

За словами одного з управляючих місцевого ресторану, деякі компанії запланували святковий корпоратив у січні вже наступного 2020 року. Можливо, це обумовлено великим обсягом роботи перед Новим роком, тому й переносять на січень. А для власників ресторанів чи кафе це навіть краще, тому що традиційно перший місяць нового року вважається мертвим для індустрії розваг, адже святкувань у першому місяці вдосталь та й витрати на них чималі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 753 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 806 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 1008 0