Новини з 1996 року

ДЕ ГРОШІ В БЮДЖЕТ? ВІД ТРК «ГАЛАКТИКА» (ВЛАСНИК - НАРДЕП ЮРІЙ ШАПОВАЛОВ) ВИМАГАЮТЬ 200 ТИС.ГРН.

Олександр Курилов 25 вересня 2015 12:33 1258 0

Надалі з торгово-розважального центру «Кременчук», підприємства, яке є власником великої будівлі на вулиці Леніна, що має назву «Галактика», вимагатимуть гроші.

Гроші розміром 200 тисяч гривень – це плата за землю в центрі міста, на якій розташована будівля «Галактики», торгового центру, який  сьогодні належить двом кременчужанам – нашому народному депутату Юрію Шаповалову та його товаришу, екс-депутату  міськради Ігорю Кушніру.

Претензії до власників цього торгово-розважального комплексу – вони не платять за землю в міський бюджет з кінця 2013 року.

Втім саме питання порушувалося сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань землі та екології й ніяких рішень з цього приводу не приймалося.

Про що слід додати. Торговий центр "Галактика" – загалом будівля унікальна  й історична.  Її свого часу будував колишній голова Кременчуцької РДА Юрій Нагорний. Загалом справа будівництва для наших чиновників не нова - такий же торговий центр, що навпроти "Макдональдсу", свого часу збудував і нинішній перший заступник міського голови, лікар за фахом Віктор Калашник.

Теги: плата за землюБюджет КременчукаПолітика КременчукаЮрій Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 248 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0