Новини з 1996 року

ДЕ ГРОШІ? ДИРЕКТОР ПАТ «КРЕМЕНЧУК М'ЯСО» ДРОЗДОВА ЗАПИТУЄ У ЧИНОВНИКІВ МІСЬКВИКОНКОМУ (ОГЛЯД АГІТОК, КОРОТКИЙ)

Олександр Курилов 15 вересня 2015 14:19 1113 0

Кременчужан продовжують годувати агітпропом і на початку  цього тижня таких агіток, випущених спеціально на вибори,  наше місто побачило дві. Перша – це кольорова газета «Єдиний Кременчук», яку випустила Ірина Дроздова, директор ПАТ «Кременчукм'ясо», й головне у виданні – запитання до нинішніх чиновників виконкому.

Запитання звучить так – де гроші з міського бюджету, якщо, звісно, їх ще не встигли перевести в один зі швейцарських банків?

Натомість в іншій агітці  з назвою «Правдоруб»,  яку роздають по будинках кременчужан виключно вночі, вже кандидат-камікадзе  від міських чиновників і депутат Автозаводської райради Олег Савченко з останніх сил громить шефа Ірини Дроздової – нардепа Костянтина Жеваго.

«Правдорубівське» питання в цій агітці теж про гроші, але вже не з міського бюджету,  які діваються кудись із міста, а з банку «Фінанси і кредит», які теж зникають.

Про що слід додати: в «Правдорубі» Олега Савченка йдеться не тільки про гроші. Гірше, однак, що прочитати  всієї іншої «правди» не вдалося.

Газету цю розкидали вночі й першим її читачем виявилася собака репортера. Невеликий дворняга на такі агітаційні «Правдоруби» реагує дуже жорстко. Тож,  враховуючи, що цінність цього видання близька до нуля, – агітаційну прокламацію Олега Савченка журналістський песик з’їв у прямому сенсі цього слова. Дурний собака, у якого свої цінності, бо все це можна було зібрати й передати  учням на макулатуру.  

   

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись