Новини з 1996 року

ДБР розслідує справу про корупцію, в якій фігурує губернатор Полтавської області Олег Синєгубов

Валерія Макряшина 06 серпня 2020 09:25 903 0

Чи можливо побороти в країні корупцію, якщо на керівних посадах в більшості органів влади й не тільки там сидять лише корупціонери? Здавалося б, призначати на них таких недобросовісних чиновників - це дурість і повне безглуздя, проте саме так сталося із головою Полтавської обласної держадміністрації - Олегом Синєгубовим. 

Про це йдеться у сюжеті телеканалу "112 Україна".

Журналісти зазначають, що нинішній голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов - юрист за фахом, власник та директор юридичної компанії. А ще - ексвикладач Харківського університету внутрішніх справ. І саме в період його педагогічної роботи Управління СБУ в Полтавській області розпочало розслідування щодо фіктивного навчання патрульних у цьому закладі.

"Правоохоронці запідозрили, що деякі працівники Управління патрульної поліції в Полтавській області привласнювали кошти, які їм видавали на відрядження в рамках курсів підвищення кваліфікації. Слідчі з’ясували, що частина "учнів" приїжджала в університет лише в перший та останній день навчання — аби отримати необхідні підписи", - йдеться в сюжеті.

За даними журналістів, усі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників закладу. Саме вони підтверджували підвищення кваліфікації.

"Серед таких - Олег Синєгубов. На момент розслідування справи він був деканом одного із факультетів університету. Справа і нині розслідується, але вже територіальним управлінням ДБР. Правоохоронці нарахували майже пів сотні осіб, які збагачувалися таким чином. А також прив'язали до справи ДТП, яка стала результатом ймовірної недбалості патрульних. І в якій загинула людина", - підсумовують журналісти.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 138 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 545 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1860 0