Новини з 1996 року

DAYUN перемагає. ПАТ «АвтоКРАЗ» програє «кременчуцьким китайцям» тендер на купівлю 19 вантажівок

Олександр Курилов 29 листопад 2019 10:48 396 0

Кременчуцький автомобільний завод відсторонили від участі в обласному тендері на закупівлю для Полтавщини 19 вантажівок.  А такі авто купує департамент будівництва і ЖКГ Полтавської обласної адміністрації.

Про те, що в області ще 7 жовтня вирішили придбати 19 вантажівок: сміттєвозів, асенізаційних та каналопромивних машин, повідомляється на сайті «Прозорро». Загальна сума контракту, який планується підписати  з продавцем, – 64,4 мільйона гривень.

Щодо учасників, то кременчуцькі пропозиції ПАТ «АвтоКрАз» відкинули без розгляду. Причина - кременчуцький автозавод перебуває на стадії банкрутства.

Щодо компаній, які залишилися, то ті пропонують вантажні автомобілі – сміттєвози, асенізаційні та каналопромивні машини китайського виробництва. Назва того, що планують придбати, – автомобілі  DAYUN. Їх привезла в Кременчук компанія «Альфатекс» і тепер шукає для таких авто покупця.

Відповідно саме ці «авто DAYUN» комунальникам Полтавщини і пропонують ТОВ "Укравтокомплект ЛТД" та приватне підприємство "Сула-2009", документи яких розглянуть.

Щодо ПАТ «АвтоКрАЗ», то слід розуміти, що кременчуцький виробник авто надалі жоден тендер просто не виграє, якщо не знайде фірму, яка буде продавати його вантажівки, як це раніше робила компанія «Альфатекс».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 529 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 797 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 846 0