Новини з 1996 року

Далеко не всім. В Уряді розповіли, кому з медиків виплатять зарплату в потрійному обсязі. COVID-19

Олександр Курилов 27 квітня 2020 11:25 554 0

Кабінет Міністрів визначився з переліком лікарів, яким під час епідемії коронавірусу буде підвищено зарплату за квітень втричі.

Відповідне рішення оприлюднено, й слід сказати, що кількість лікарів, яким буде проведено доплати, насправді не дуже велика.

За тим, що вирішено, - зарплату в потрійному обсязі виплачуватимуть тільки тим лікарням, які визначені в переліку опорних щодо протидії епідемії.

У Кременчуці – це лікарня «Кременчуцька», зокрема її інфекційне відділення, де надається стаціонарна допомога  пацієнтам з COVID-19.

Також зарплату в потрійному обсязі отримають  фахівці, які надають екстрену медичну допомогу пацієнтам з підозрою та встановленим захворюванням COVID-19, тобто швидкої допомоги.

Також в уряді заплановано збільшити втричі заробітну плату працівникам мобільних медичних бригад, що створені для реагування на коронавірусну хворобу COVID-19.

Але для такого ця мобільна бригада повинна брати у пацієнтів у нашому місті не менше ніж 150 аналізів на місяць. Й з огляду на те, як у нашому місті економно ставилися до взяття тестів, – у Кременчуці навряд чи є такі приклади.

Ще в цьому переліку – стаціонарна медична допомога при COVID-19, яка надається окремими  закладами охорони здоров'я протягом квітня 2020 року.

Однак у нас такої не надавалося, за винятком Кременчуцької районної лікарні, яка сама стала джерелом інфекції.

Останнє, про що слід додати, – це проблеми, які Кременчуку доведеться вирішувати самому.

І головна така – доплати працівникам лікарні відновного лікування, яка визначена місцем обсервації, й такі ж доплати працівникам Першої міської лікарні, де готуються перепрофілювати окремий корпус закладу для лікування хворих на коронавірус.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1617 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1696 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1612 0