Новини з 1996 року

Дітям тут не місце! Міського голову Кременчука просять перенести «скейт-парк» з площі Незалежності

Олександр Курилов 11 жовтня 2018 10:57 479 0

Мешканці центру міста просять мера Кременчука перенести «скейт-парк» (чотири спеціальні старі конструкції), де катаються діти на велосипедах та скейтах, подалі від дороги.

Відповідну петицію оприлюднила на сайті міськвиконкому мешканка міста Кутумова Карина.

«Як і багато жителів нашого міста, я сама часто прогулююся центральною вулицею нашого міста і складно не звернути увагу на підлітків та дітей, які катаються на гірках, розміщених на площі Незалежності.

При цьому площа з одного боку є місцем для стоянки автомобілів працівників адміністрації, з іншого боку - місцем для стоянки авто відвідувачів ресторану чи тих, хто просто приїхав на прогулянку та у справах.

Діти й підлітки при катанні на гірках змушені перетинати проїжджу частину, по якій інтенсивно рухаються автомобілі в обидва боки бульвару Пушкіна.

Нерідко доводиться бачити, як автомобілі проїжджають по бульвару та й по самій площі, сигналять, об'їжджають, інколи й різко зупиняються перед дітьми, запобігаючи наїзд.

Я вважаю, що дана територія не пристосована як спортмайданчик для підлітків, у першу чергу з точки зору безпеки, тому що знаходиться на проїжджій частині.

І для подібних заходів необхідно організувати окрему територію, безпечнішу, ніж просто на проїжджій частині, обов'язково подалі від автотранспорту, інакше хто відповідатиме за нещасний випадок?» - зазначає мешканка міста.

Слід додати, що в міськвиконкомі знають про цю проблему, однак варіантів вирішення її у чиновників немає.

В принципі, такий «скейт-полігон» можна було б перемістити в Придніпровський парк, але там замість асфальту покладена плитка.

До того ж міський голова Віталій Малецький раніше обіцяв допомогти підліткам і такі обіцянки лунають щороку. Однак поки що справа далі слів не просунулася.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись