Новини з 1996 року

Діти Кременчука зустрічатимуть Новий Рік 2019 зі святим Миколаєм. Дід Мороз - у відставці

Олександр Курилов 05 листопад 2018 12:13 997 0

Дошкільні заклади Кременчука зустрічатимуть Новий 2019 рік по-новому. Й серед змін – цього разу на Новорічних ранках не буде ні Діда Мороза, ні Снігуроньки. Однак буде Святий Миколай з великим мішком подарунків.

Про те, що в зустрічі Нового року в дитячих садочках будуть зміни, «Програмі плюс» розповіли в міському управлінні освіти.

«Цього року ми змінимо форму святкування й замінимо головний персонаж. Це буде Святий Миколай з подарунками, але не Дід Мороз. Також не буде Снігурочок, а помічниками Святому Миколаю, можливо, будуть сніговики. Й мова тут про дитячі садки, в яких проводитимуться Новорічні ранки.

Щодо шкіл, то традиційно в закладах середньої освіти новорічні ялинки не встановлюватимуться», - зазначила газеті Світлана Олексієнко, заступник начальника міського управління освіти.

Що стосується зустрічі Нового 2019 року дорослими мешканцями міста, то з цього приводу нарад у міськвиконкомі ще не проводили.

Але вже відомо, що на зустрічі Нового року в нашому місті новорічні персонажі, на яких виросли останні три покоління жителів (Дід Мороз як головний персонаж веде свою історію з 37-го року), не будуть головними.

Головним, однак, буде повторна спроба міського голови Кременчука Віталія Малецького зробити майбутню ялинку на площі Перемоги біля міськвиконкому найкращою в Україні.

З цією  метою вже додатково закуплено, крім наявних 5 кілометрів,  ще 5 кілометрів нових гірлянд, великий світловий фонтан, дві величезні світлові кулі та світловий тунель на півтора мільйона гривень.

Інше й головне – біля Новорічної ялинки в нашому місті традиційно працюватимуть наливайки і їх відвідувачам навряд чи буде потрібен як Святий Миколай, так і Дід Мороз.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись