Новини з 1996 року

Діти атовців та переселенців можуть поїхати на море безкоштовно

Юлія Билина 17 червня 2016 12:40 1720 0

Правда, за умови, що вони не брали цього року путівок у держави.

Путівки на Чорне море отримав сьогодні Кременчук для дітей-пільговиків. Малеча із родин учасників бойових дій у зоні АТО, а також переселенців із Криму та Донбасу й інших пільговиків можуть безкоштовно вирушити на море - у два табори - "Крилатий" на Херсонщині або "Салют" у с.Коблево на Миколаївщині. Правда, платною для родин буде дорога до табору. 

Також діти можуть скористатися іншими таборами Полтавщини або поїхати в Карпати на Тернопільщину (табір "Лісовий").

Про це розповіли в управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому. Пільговими путівками можуть також скористатися діти-інваліди  або сироти (чи ті, що мають статус позбавлених батьківського піклування). Щоправда, родинам дітей-інвалідів доведеться доплатити 10% від вартості путівки (це приблизно 300 гривень).

На море може вирушити й дитина, що не має ніяких пільг, але є відмінником у навчанні чи є талановитою й обдарованою. Але свою обдарованість доведеться підтверджувати перемогами на різноманітних конкурсах (олімпіадах, змаганнях, вікторинах), причому заходи мають бути за статусом не нижче міського рівня. Родини таких обдарованих дітей повинні надати грамоти чи дипломи, які б засвідчувати перемогу в цих конкурсах (музичних, спортивних, літературних, інтелектуальних тощо). На путівки можуть претендувати володарі перших трьох місць. Путівка буде не зовсім безкоштовною, родині доведеться доплачувати 20% її вартості.

Діти, що перебувають на диспансерному обліку, також мають право на оздоровлення, але вже з 30-відсотковою доплатою.

А ось діти-чорнобильці багато державних пільг втратили. Тож тепер вони можуть скористатися безкоштовною путівкою лише в заміський комунальний табір "Зоряний".

Увага! Правом на пільгову путівку за кошти державного чи місцевого бюджетів дитина може скористатися лише раз на рік. Тож якщо дитина, наприклад, брала пільгову путівку в пришкільний табір - безкоштовно на море чи в Карпати її відправити вже не мають права.

За більш докладною інформацією звертайтеся тел. 2-20-89. 

 

Теги: Верховна Рада Эвро-2016

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1289 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2285 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2902 0