Новини з 1996 року

ДІТЕЙ ВІДПРАВЛЯТИМУТЬ У ТАБОРИ І ВЗИМКУ. У Кременчуці підбили підсумки літнього оздоровлення

Віктор Крук 22 вересня 2016 10:10 575 0

Взимку у табори дітей пропонують відправляти через те, що із мільйона гривень, отриманого Кременчуком з обласного бюджету на часткову компенсацію вартості путівок для їхнього літнього оздоровлення, чиновники використали лише 600 тисяч. Тому оздоровлювати дітей хочуть і далі – поки не використають усі кошти.

Вчора у міськвиконкомі відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року. Віце-мер Ольга Усанова зазначила, що з міського бюджету на  ці цілі було витрачено понад 8 млн. грн. Кошти пішли на оздоровлення дітей пільгових категорій, проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання у комунальних позаміських закладах оздоровлення та відпочинку «Зоряний» і «Супутник», а також часткове фінансування вартості путівок для дітей працівників бюджетної сфери.

Вона також підкреслила, що цього року вперше Полтавською обласною радою було прийнято програму щодо часткової оплати вартості путівок у позаміські оздоровчі табори області за рахунок міського й обласного бюджетів для всіх сімей. За більш дешевими завдяки  дії цієї програми путівками влітку оздоровилися 782 дитини. 

Але кошти, які були передбачені на ці цілі, використані не всі. Тож  наразі в мерії вирішують питання щодо можливості спрямувати їх на оздоровлення та відпочинок дітей у зимовий період.

На нараді начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Наталія Заводчикова повідомила, що у 2016 році різними формами оздоровлення було охоплено понад 12 тисяч юних кременчужан, які відпочили у 26 пришкільних, 12 профільних таборах при  загальноосвітніх школах та позашкільних навчальних закладах.

Щодо програми часткової оплати вартості путівок у дитячі табори взимку в мерії повідомили, що 1531 грн. з вартості путівки оплачується з міського та обласного бюджету. Із 1 млн. 24 тис. грн., отриманих Кременчуком на ці цілі з обласного бюджету, влітку використали лише 600 тисяч. Отже, близько 400 тис. грн. залишилося. Саме тому чиновники хочуть продовжувати оздоровлення дітей до кінця поточного року.

Найбільш вірогідним місцем відпочинку в мерії розглядають дитячий табір «Сонячний» ПАТ «Укртатнафта», який  працює і взимку. За словами керівника закладу, табір виграв  тендер на оздоровлення 100 дітей з усієї Полтавщини за рахунок обласного бюджету, але може прийняти до 480 дітей. Тож у таборі є можливість взимку прийняти ще близько 380 дітей з Кременчука.  

А от чи захочуть батьки восени та взимку відправляти своїх дітей відпочивати за місто та ще й за свої кошти, отримуючи лише часткову компенсацію вартості путівок – велике питання. Тим більше, що восени та взимку діти зазвичай навчаються і відпочивати їм ніколи. Але чиновникам потрібно витратити виділені на це бюджетні кошти повністю і вони сподіваються на розуміння цієї проблеми з боку батьків.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись