Новини з 1996 року

Дітей у шкільних таборах розважає Кікімора та Джек Горобець. ФОТО+ВІДЕО

Едера Бедьо 08 червня 2016 11:46 561 0

Сьогодні, 8 червня, у Міському Палаці культури відбулася розважальна програма для дітей, які відпочивають у літніх таборах при навчальних закладах Кременчука. Подібні заходи відбуваються чи не щодня.

Тож Великий зал МПК був вщент заповнений дітьми: одні виступали на сцені, а інші спостерігали за ними, будучи глядачами. Окрім цього, звісно, поруч були батьки, вихователі тощо.

Спершу на сцену вийшли відомі герої з короткометражного мультфільму "Маша і Ведмідь". Вони привітали дітей з початком літа, з канікулами та запевнили, що ці три місяці будять для них яскравими та незабутніми. Маша і Михась, до речі, на святі дитинства були репортерами, які зустрічали казкових героїв та запитували, що думають про цю пору року. Так їм зустрівся Джек Горобець та його лиха подруга Кікімора, яка хотіла знищити літо. Виявилося, що жінка зовсім не зла, а просто ображена на своїх кривдників, тому не любить літо: всі мають друзів, а вона - ні. 

Наприкінці ж усі персонажі казки потоваришували і тим самим врятували літо. У ході казки дітям також показували найкращі номери художньої самодіяльності творчих об`єднань МПК. Найбільшу кількість номерів, до речі, показав колектив театру пісні та танцю "Дитячий світ". Тож маленькі глядачі побачили усіма обожнюваних міньйонів, домовиків тощо. 

 

 

Фото та відео: Едера Бедьо

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись