Новини з 1996 року

Дітей одягли в тепловідбивний костюм і уніформу рятувальників

Anastasia 07 серпня 2015 17:10 1246 0

Навчати дітей правилам техніки пожежної безпеки кременчуцькі рятувальники вирушили до позаміських таборів «Зоряний» та «Енергетик». Протягом дня особовий склад 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини розповідали дітям про те, як діяти у незвичайних і нестандартних ситуаціях.

Як розповів провідний інспектор Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС Михайло Семеняченко, на такому інструктажі були присутні 428 дітей.   

«Ми говорили не тільки про статистику пожеж, яка склалася у районі протягом 2015 року, - зазначає Михайло Семеняченко. – А й обговорювали правила, які необхідно дотримуватися у побуті, на відпочинку у лісах та екосистемах. Також ми показали, як діяти при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів, розповіли про  правила поводження на воді та на водному транспорті».

Найбільше малечі сподобалося розглядати пожежну машину рятувальників і їхню екіпіровку. Ще під час вікторини діти змогли позмагатися у вдяганні бойового одягу рятувальника та приміряти тепловідбивний костюм «ТК-800».
На завершення рятувальники загасили водою умовні пожежі, щоб показати, як проводиться гасіння пожеж легкозаймистих речовин.

Анастасія Лисенко  

Теги: Рятувальники

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись