Новини з 1996 року

Дірки на кременчуцьких шляхопроводах відремонтують. Готують проєкти в турборежимі

Валерія Макряшина 19 лютого 2020 16:15 620 0

Цей рік для містян стане особливим. Принаймні для водіїв, автомобілістів, для яких дві дірки на міських шляхопроводах стали за останні роки немов рідні. Огороджені чим тільки не прийдеться, вони щодня нагадували і нагадують містянам, як наші чиновники можуть доцільно розпоряджатися міським бюджетом...

Говорили про ці дві "бетонні ерозії" в мерії багато, обіцяли чиновники також багато, але грошей чомусь не знаходилося. Але щось там у лісі здохло й збулися мрії.  

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, департамент житлово-комунального господарства виконкому Кременчука уклав сьогодні договори на розробку проєктно-кошторисної документації по двох об'єктах - капітальний ремонт шляхопроводу по вул. Свіштовській і капітальний ремонт шляхопроводу по проспекту Свободи (Пивзаводський міст). 

Роботи з розробки проєкту виконуватиме приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "Мостопроект" із міста Києва, яка якраз і займається діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії.

Вартість її послуг - 1 млн 770 тис. 407,58 грн за два таких проєкти по наших шляхопроводах. Підготувати всю проєктну документацію і зробити експертизи вона обіцяє до кінця березня цього року. Це прописано в договорі. 

Але чи означає це, що ремонт самого мосту розпочнуть цього року і якнайскоріше, - невідомо. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 428 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 389 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 437 0