Новини з 1996 року

Дірка на Пивзаводському мосту. Проект буде, а сам ремонт у цьому році - під великим питанням

Валерія Макряшина 22 травня 2019 09:24 1020 0

Департамент житлово-комунального господарства Кременчука нарешті взявся за питання ремонту Пивзаводського мосту - дірки, яка утворилася на шляхопроводі в серпні минулого року, яка з кожним днем збільшується і продовжує нести загрозу, адже по цьому мосту щодня їздить велика кількість тролейбусів, що повністю забиті пенсіонерами. 

Не зважаючи на обіцянки чиновників, що такий довгоочікуваний ремонт шляхопроводу почнеться влітку, буде він "трішки" пізніше. Хоча правильніше сказати - значно пізніше. Дай Бог, щоб хоч почався у цьому році. 

Днями департамент ЖГК уклав договір на виконання інженерних проектних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт шляхопроводу по проспекту Свободи в районі пивзаводу в м. Кременчуці». Згідно з договором, виконуватиме роботи львівська фірма - Товариство з обмеженою відповідальністю Концерн «Містшляхбуд».

 

 

За 917 687, 46 грн ТОВ «Містшляхбуд» зробить попереднє обстеження шляхопроводу, проведе розрахунок конструкцій шляхопроводу, повне обстеження шляхопроводу, складе креслення з обстеження шляхопроводу, визначить марку бетону на шляхопроводі, обстежить підходи, складе технічний звіт, виміряє геометричні розміри шляхопроводу, складе відомості дефектів.

Крім цього, буде проведена фотофіксація виявлених дефектів, інженери визначать стан та склад покриття проїжджої частини.  

Усе це робитиметься, починаючи з травня 2019 року по 30 жовтня 2019 року. Тож якщо дивитися позитивно, то ремонт мосту, може, таки й відбудеться в цьому році - в листопаді чи навіть у грудні, якщо не буде снігу.

Але якщо дивитися на все це реально...

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись