Новини з 1996 року

Дірка на Пивзаводівському мосту «радуватиме» кременчужан ще довго

Іона Харченко 11 вересня 2019 16:30 260 0

Однією з дуже актуальних тем у Кременчуці є термін і вартість капітального ремонту шляхопроводу біля Пивзаводу. Уже понад рік ніяк не залатають оту злощасну дірку, що вже говорити про повноцінний ремонт цього мосту?

Цю тему порушила депутат Оксана Піддубна сьогодні, 11 вересня, на засіданні тимчасової комісії з контролю за рухом великовантажного та великогабаритного транспорту в Кременчуці.

Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що проєкт ремонту незабаром буде готовий.

Начальник департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик сказав, що проєкт коштував місту 917 тисяч гривень. До кінця тижня документ повинен надійти від проєктної організації в мерію. Потім його відправлять на експертизу й уже до кінця жовтня отримають назад. І тільки тоді можна починати роботи.

Як зазначила Оксана Піддубна, тоді вже майже настане зима, а це означає, що доведеться чекати до весни. Іван Москалик підтвердив її думку, а ще сказав, що сама дірка не збільшується.

Тож кременчужанам доведеться чекати наступного року. Адже, як і очікувалося, цьогоріч Пивзаводівський міст навряд чи відремонтують.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1275 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1942 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2492 0