Новини з 1996 року

Діагностика туберкульозу: кременчужанам зроблять реакцію Манту. Тендер на 600 тисяч гривень

Валерія Макряшина 15 травня 2020 16:20 657 0

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3", яке розташоване в 278-му кварталі, закупляє сотні доз туберкуліну —  лікарського діагностичного препарату, який застосовується для виявлення алергічної реакції, шляхом застосування внутрішньошкірної проби Манту.

Відповідний тендер було оголошено та оприлюднено на сайті відкритих закупівель Prozorro.

Всього медичне підприємство, згідно з документацією, замовляє 11 тисяч 805 доз туберкуліну, пропонуючи за це максимум 631 тис. 567,50 грн. За підрахунками, одна доза в середньому повинна коштувати 53,50 грн.

Участь в аукціоні, який стартував наприкінці березня, взяли двоє учасників — це київське Спільне українсько-естонське підприємство у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Оптіма-Фарм" та Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІАТОМ".

Пропозиція останнього наразі знаходиться на розгляді керівництва медзакладу, бо воно запропонувало меншу суму за препарат, ніж конкурент, відповідно зробило більшу знижку — 629 тис. 672.80 грн за 11 805 доз. Ціна за одну дозу не дуже змінилася - 53,3 грн.

Відмітимо, що в аукціоні намагалася взяти участь ще одна фірма — Акціонерне товариство "БІОЛІК", але вони свою кандидатуру зняли через дискримінацію з боку заявника та не відновили після внесення ним змін у тендерну документацію. Це все сталося після того, як АТ "БІОЛІК" написало скаргу до Антимонопольного комітету щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційної вимоги щодо предмету закупівель.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 140 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 298 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 649 0