Новини з 1996 року

Cуд зупинив дію рішення міськради щодо виконуючого обов'язки директора КП "КТРК". ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 27 липня 2015 14:01 753 0

Про це йдеться в постанові Крюківського райсуду міста Кременчука від 14 липня цього року

Аналізуючи вказану ухвалу, можна одразу відмітити, що на даний час зупинено дію 2 рішень Кременчуцької міської ради:

- від 26.05.2015 року "Про звільнення з посади директора комунального підприємства "Кременчуцька міська телерадіокомпанія",

- від 07.07.2015 року "Про виконання обов'язків директора КП "Кременчуцька міська телерадіокомпанія". 

Звідси слідує, що пан Перепелятник може цілковито на законних підставах прогулюватись завтра на сесії Кременчуцької міської ради в ході роботи його підлеглих з трансляції.

 

ЩО ЗА ЛАШТУНКАМИ?

Уже є очевидним те, що в Києві пан Калашник домовився про своє місце в пропрезидентській Солідарності на час виборів мера та депутатів до міської ради. В цій ситуації Калашник розраховує на потужний адміністративний ресурс із центру, як ми могли це спостерігати на виборах у Чернігові, де зійшлись у протистоянні Порошенко та Коломойський.

Для абсолютної впевненості в собі  Калашник має виконати завдання максимум, а саме: отримати  контроль над потужним медійним майданчиком, тобто виходом на першу кнопку телевізора. Завдання мінімум  - не допустити до цієї кнопки інших. Останнє завдання виконується більш ніж успішно.

Такі обставини змушують представників "Рідного міста" та "Опозиційного блоку" понервувати,  підтвердженням чого можуть слугувати часті перебіжки в ході сесії Березянського до Гриценка та Роженка.

ЩО ДАЛІ?

Зрозуміло, що ніхто не збирається здаватись. Особливо в ситуації, коли мова йде про Калашника, котрий торік зробив спробу привласнити собі повноваження одразу після смерті Бабаєва. Пристрасті розпалюються і можна очікувати неконтрольованого перебігу. 

 

Теги: Політика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись